Nabízíme vám široké portfolio služeb

Scroll
BTR Consulting

Akvizice nájemních projektů

Pro své klienty zajišťujeme nákup a prodej pozemků a rezidenčních projektů. Každou nabídku i poptávku řešíme individuálně. Pracujeme výhradně na bázi exkluzivního partnerství.

Akvizice nájemních projektů

Odborné konzultace

Aktivně sledujeme vývoj nájemního segmentu v České republice a pro své klienty zpracováváme studie trhu. Analyzujeme jak stávající nájemní projekty, tak projekty připravované. Developerům pomáháme správně nastavit jejich připravované nájemní projekty a studie proveditelnosti. Investory a developery pomáháme správně nasměrovat – na co v nájemním projektu myslet, kde je rozdíl oproti projektům k prodeji.

Jmenovitě poskytujeme konzultace v oblasti:

  • Analýzy trhu
  • Studie proveditelnosti
  • Podklady pro studie architektům a projektantům
  • Optimalizace správy domu
  • Optimalizace zařízení a vybavení nájemních domů
Odborné konzultace

Marketing

Každý správný stávající a připravovaný projekt potřebuje svůj vlastní příběh a vizi. Měl by především svým nájemcům, ale investorům představit své přednosti, služby a kvalitu bydlení. A to se neobejde bez promyšlené marketingové a komunikační strategie, kterou pro své klienty spolu s našimi odbornými konzultanty připravujeme.

Marketing

Management
nájemních domů

Věříme, že každý nájemní bytový dům je specifický. Řešení správy domů připravujeme individuálně na míru každému z našich klientů. Nabízíme takové služby, díky nimž může investor nejen ušetřit na provozu budovy, ale i optimalizovat počet zaměstnanců na těchto projektech. Naopak v péči o nájemníky dbáme o jejich dlouhodobou spokojenost a tu nejlepší zákaznickou zkušenost.

Domníváme se, že implementace efektivních procesů vyžaduje čas, úsilí a zkušenost. Máme proto vysoce profesionální tým a technologická řešení, abychom vytvořili očekávaný výnos a managment nájemních budov.

Naše schopnost pochopení cílů každého našeho klienta je zásadní pro budování důvěry a rozvoje dlouhodobého partnerství.

Management <br/> nájemních domů

Pronájem bytů

Náš tým zajistí pronájem svěřeného portfolia bytů. Vytváříme ceník s ohledem na projekt, lokalitu, vybavení a očekávání investora. Ceny upravujeme v závislosti na období a vývoji na trhu. Náš manažer pronájmu bytů se věnuje individuálně každému nájemci, zjistí jeho bytové potřeby, zorganizuje prohlídku a zajistí veškerou smluvní dokumentaci. Pronájmem ale péče o naše nájemce nekončí. Nájemcům jsme neustále k dispozici pro jejich dotazy, opravy či havárie v bytě. Samozřejmostí je budování dlouhodobého vztahu díky doplňkovým službám.

Pronájem bytů

Prodej bytů

Naši manažeři prodeje zajišťují i nákup či prodej investičních bytů. Stejně jako u všech našich služeb přistupujeme ke všem klientům s individuální péčí a službu prodeje investičních bytů poskytujeme na základě výhradní spolupráce.

Prodej bytů

Vybavování bytů

Pro naše klienty kompletně vybavujeme nájemní byty. Míra vybavenosti bytu se vždy odvíjí od přání investora, nicméně se rádi podělíme o naše zkušenosti, co nájemci očekávají a jak je byt dobré zařídit. Nicméně všechny varianty realizujeme s ohledem na odolnost, péči, údržbu a provoz nájemních bytů.

O vše s postaráme od vestavného nábytku, přes mobilní nábytek až po vázičku na stole a obrázek na zdi.

Vybavování bytů

BTR bez kauce

Se službou BTR bez kauce nemusíte mít starosti se správou kaucí svých nájemců, a naopak nájemci nejsou hned na počátku pronájmu tolik finančně zatíženi. Vy si tak můžete dovolit navýšit ceny nájmů a nájemci třeba více investovat do služeb spojených s nájemním bydlení.

BTR bez kauce nahrazuje běžnou hotovostní kauci při pronájmu bytů. Pokryje škody v bytě i na nemovitosti až do 2 mil. Kč. Jakékoli dluhy nájemce kryje do 50 tis. Kč. Nájemce navíc ušetří za kauci a platí jen malý poplatek a měsíční pojištění. Nájemní bytový dům tak bude díky tomu dostupnější pro více českých nájemců. Navíc nájemce také prověříme.

BTR bez kauce