Naše vize,
mise a hodnoty

Scroll
BTR Consulting

Nabízíme služby pro investory, developery
i malé firmy.

Věnujeme se komplexnímu poradenství a službám v oblasti nájemního bydlení – zpracováváme studie trhu, provádíme akvizice, připravujeme nájemní developerské projekty, realizujeme pronájmy, správu nájemních bytových domů i komplexní zařizování bytů. Ačkoliv je společnost BTR Consulting nováčkem na českém trhu s nemovitostmi, stojí za ní odborníci s dvacetiletými zkušenostmi v oblasti developmentu, real estate a property managementu, jejichž znalosti vycházejí jak z českého prostředí, tak ze zahraničních trhů.

Nabízíme služby pro investory, developery <br>i malé firmy.

Naše hodnoty

Naše hodnoty
  • individuální přístup
  • diskrétnost a důvěra
  • komplexní služby na míru
  • kvalita, péče, vstřícnost
  • efektivní řešení vycházející ze zkušenosti
  • profesionalita odborníků
Naše hodnoty

Příběh BTR Consulting

Příběh společnosti BTR Consulting (Build to Rent) se začal psát ve druhé polovině roku 2021. Tehdy se dnešní majitelka a zakladatelka, Zuzana Chudoba, po významné změně firemní strategie mezinárodního developera YIT, domluvila s managementem svého tehdejšího zaměstnavatele YIT, že založí vlastní společnost, do které byli postoupeni klienti a investoři o které se v nájemním oddělení YIT starala. Spolu s ní do společnosti přešli i klíčoví zaměstnanci.

Během několika měsíců se společnost dále rozrostla, v dnešní době má 7 zaměstnanců a poskytuje služby od cenových analýz, přes přípravu rezidenčních projektů, akvizice, vybavování, prodej, pronájem, až po správu nájemních bytových domů.

 

Svým klientům chceme poskytovat komplexní služby v oblasti nájemního bydlení s důrazem na kvalitu a dlouhodobé vztahy. Zakládáme si na individuálním přístupu a pochopení potřeb našich klientů. Jsme poskytovatelem butikových služeb šitých na míru.

Příběh BTR Consulting
BTR Consulting

Nájemní bydlení
je budoucnost

„Nájemní bydlení v novodobém pojetí není jen byt k pronájmu. Je to především práce s prostorem, společnými částmi domu, a hlavně službami souvisejícími s bydlením. Jde o nový rozměr bydlení nabízející alternativu k bydlení vlastnímu, možnost flexibility, svobody a výběru z mnoha možností. Novodobé nájemní bydlení prochází renesancí, kterou nyní společně objevujeme.“

Nájemní bydlení <br>je budoucnost

Naše reference

Zprostředkování prodeje, vybavení a pronájmu portfolia bytů v Praze 5

Pro našeho klienta, nemovitostní fond jsme zprostředkovali koupi portfolia bytů, které jsme pro něj následně vybavili, pronajali a byty nyní spravujeme.

Realizace: 1 – 8/2022  |  Lokalita: Praha 5, Barrandov

Načíst více